• /brands/ade
 • /brands/bamix
 • /brands/rocco-bormiolli
 • /brands/fiskars
 • /brands/valera
 • /brands/brita
 • /brands/swiss-diamond
 • /brands/duralex
 • /brands/gefu
 • /brands/iittala
 • /brands/kaffit
 • /brands/glasslock
 • /brands/muse

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

За цим Договором Продавець Товару, представленого на сайті https://swit.ua/ з одного боку, і будь-яка особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти – Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані – Сторони, уклали цей Договір публічної оферти ( далі – договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів.

Терміни Та визначення:

«Договір публічної оферти» – публічний договір, зразок якого розміщений на веб-сайті https://swit.ua/ і застосування якого є обов`язковим для продавця, і містить пропозицію Продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено на веб-сайті https://swit.ua/, спрямовану невизначеному колу осіб, у тому числі Покупцям. «Акцепт» – прийняття Покупцем пропозиції продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено на веб-сайті https://swit.ua/, шляхом додавання його в віртуальну корзину і відправки Замовлення.

«Товар» – предмет торгівлі, пропонований до продажу Продавцем, інформація про який розміщена на сайті https://swit.ua/, із зазначенням ціни, назви, опису, характеристики та вказано статус його доступності.

«Покупець» – будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним українським законодавством, які відвідали Сайт https://swit.ua/ і мають намір придбати той чи інший товар.

«Продавець» – фізична особа-підприємець, згідно чинного міжнародного і українського законодавства, який є розповсюджувачем Товару і за допомогою Веб-сайту https://swit.ua/ імаєнамір його продати.

«Замовлення» – належним чином оформлена і розміщена на веб-сайті https://swit.ua/ заявка Покупця на купівлю Товарів, яка адресується продавцю.

«Законодавство» – встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

1. Загальні положення

1.1. Цей Договір регулює порядок доступу Покупця до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання сайту, а також можливістю придбання товарів і інші умови.

1.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій, про продаж товарів Продавцем.

1.3. Даний договір відповідно до ст. ст. 633, 641, 642 і роз. 63 Цивільного кодексу України є Публічним договором офертою) і адресовано необмеженому колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична

особа-підприємець), бажаючих придбати товари, інформація про яких міститься на Сайті. Оскільки цей Договір є публічним договором, то отримуючи доступ до матеріалів сайту, вважається, що Покупець приєднався до цього Договору.

1.4. Інформація про Товар, що пропонується до продажу, відображається на сайті і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення про це Покупця. Всі зміни вступають в силу після їх публікації на Сайті та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

1.5. Інформація про товар Продавця, умови його придбання, ціни і будь-яка інша інформація Продавця точно відображається на Сайті.

1.6. Замовляючи товар на Сайті, Покупець погоджується з усіма умовами цього Договору та його додатків.

1.7. Пропозиція на Сайті є офертою. Покупець після ознайомлення з Пропозицією вправі прийняти оферту шляхом вибору товару та заповнення форми в розділі «Оформлення замовлення».

1.8. Інформація про Товар розміщена безпосередньо на Сайті, крім цього при отриманні Товару, до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару, Покупець зобов`язаний ознайомитися з інформацією про товар, що міститься на Товарі і / або упаковці та / або в товаросупровідних документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про товар Покупець зобов`язаний зв`язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв`язку за телефонним номером +38 (044) 541-43-13, до моменту

прийняття такого товару.

2. Предмет Договору

2.1. Продавець, ФОП Ляпін Я.І., зобов`язується передати на умовах цього Договору товарів у власність Покупця, а Покупець зобов`язується прийняти Товар / Послугу і оплатити його / її вартість на умовах цього Договору. Продавець

може виконувати Замовлення як особисто, так і з залученням третіх осіб.

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) і моментом повного і беззастережного прийняття Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розміщеної на сайті інтернет-магазину, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений в письмовій формі.

2.3. Продавець і Покупець підтверджують, що цей Договір не є фіктивним, удаваним правочином, угодою, що відбувається під впливом насильства або обману.

2.4. Продавець підтверджує, що всі необхідні дозволи на здійснення господарської діяльності, що регулюють сферу правовідносин, що виникають і діють в процесі виконання цього Договору, а також гарантує, що має право на

реалізацію товару відповідно до вимог чинного законодавства України, і зобов`язується нести відповідальність в разі порушення прав Покупця в процесі виконання цього Договору та реалізації товару.

3. Порядок оформлення замовлення.

3.1. Покупець самостійно оформляє замовлення в Інтернет-магазині через спеціальну форму «Кошика» або зробивши замовлення по електронній пошті або телефону, зазначеному в розділі контактів Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право відхилити Замовлення в разі фактичної відсутності товару на складі шляхом надсилання електронного повідомлення або здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. В такому випадку права і обов`язки Сторін, пов`язані з продажем, доставкою і передачею замовленого товару Покупцеві і оплатою його Продавцю, передбачені цим Договором, припиняються, а вартість товару, в разі сплати за нього, повертається Покупцю.

3.3. У випадку відсутності можливості підтвердження Заявки Покупця Продавцем, з причин невірно вказаної адреси електронної пошти або \ і номера телефону, Продавець має право скасувати таке не підтверджене Замовлення без будь-яких компенсацій Покупцю.

4. Вартість товару і умови оплати

4.1. Ціни на Товари і послуги визначаються Продавцем самостійно і вказані на сайті Інтернет-магазину. Всі ціни на товари та послуги вказані на сайті в гривнях з урахуванням ПДВ і не включає вартість доставки.

4.2. Ціни на товари і послуги можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку в залежності від кон`юнктури ринку. При цьому ціна окремої одиниці Товару, вартість якої оплачена Покупцем в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

4.3. Покупець може оплатити замовлення наступними способами:

1) готівкою при отриманні;

2) безготівковою оплатою через liqpay в разі оформлення на сайті або за реквізитами, які будуть спрямовані Продавцем, в разі замовлення по телефону, вказаному в розділі контактів Сайту https://swit.ua/;

3) банківським переказом. Для цього Покупцеві необхідно:

– подзвонити продавцеві за телефоном, вказаним в розділі контактів Сайту https://swit.ua/і попросити менеджера вислати рахунок. роздрукувати рахунок і оплатити його у відділенні будь-якого банку. Замовлення буде зарезервовано і відправиться на доставку після того, як ми отримаємо підтвердження оплати.

4.4. Товар, до моменту його передачі Продавцем, повинен бути повністю оплачений Покупцем.

4.5. Вартість товару оплачується в національній валюті України – гривні.

4.6. У разі якщо Замовлення анульовано Покупцем або відхиллено Продавцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а вже витрачені кошти на доставку, понесені до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.

4.7. При анулюванні Замовлення або проведенні повернення товару грошові кошти підлягають поверненню Покупцю.

5. Порядок передачі товару

5.1. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим і територій проведення ООС.

5.2. Доставка Замовлення товару здійснюється протягом 5 (п`яти) календарних днів з моменту обробки і узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем за вказаною Покупцем адресою. Доставка по території Києва можлива в день оформлення Замовлення відповідно до погоджених умов доставки.

5.3. Доставка Замовлення на суму більшу, ніж 1000 (Одна тисяча) гривень, здійснюється безкоштовно.

5.4. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно вибрати спосіб доставки.

Вартість доставки товарів здійснюється за тарифами Компаній, які безпосередньо здійснюють доставку товару.

5.5. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, який доставляється Компаніями-перевізниками, Покупець підтверджує власним розкладом в товарно-транспортної накладної, декларації Компанії-перевізника, або у

видатковій накладній при отриманні товару. Зі свого боку Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній і оплаченої Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному стані і якості.

5.6. Всі питання, що виникли в процесі оплати та отримання Товару, Покупець може з`ясувати по контактними даними в розділі Контакти.

6. Гарантійні умови

6.1. За умови дотримання вимог щодо належної експлуатації товару Покупцем Продавець гарантує високу якість товару протягом терміну гарантії. Термін гарантії на товар становить 14 (чотирнадцять) календарних днів, якщо інше не встановлено виробником (постачальником) і/або законодавством або не вказано на Сайті.

6.2. Гарантійний термін починається з моменту передачі товару Покупцеві, що вказується у відповідному документі. Вся необхідна інформація щодо гарантійних умов по придбаних на Сайті товарам вказується у відповідних розділах сайту.

7. Повернення товару

7.1. У разі якщо товар не відповідає очікуванням Покупця, він має право повернути придбаний товар належної якості протягом 14 (чотирнадцять) календарних днів з дня його отримання, при дотриманні умов, передбачених

Законом України «Про захист прав споживачів».

7.2. Не підлягають поверненню товари належної якості, визначені Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172. (надалі -Постанова).

7.3. Для здійснення повернення товару Покупець повинен повідомити про це шляхом здійснення дзвінка на відповідний номер, який вказаний на Сайті або повідомити про це за адресою електронної пошти: info@swit.ua з позначкою «Вимога Повернення товару».

7.4. Товар, що повертається повинен мати товарний вигляд, повинні бути збережені ярлики, бирки, упаковка зі штрих-кодом, товар не повинен мати слідів використання і т.п.

7.5. При поверненні (відправлення з допомогою служби доставки) товару, що поставляється в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), необхідно упакувати такий товар додатково і зберегти вид товару в індивідуальній

упаковці. Продавець має право відмовити в прийомі товару, що повертається, якщо він був упакований неналежним чином, в результаті чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди і / або пошкодження (в т.ч. що

виникли при його транспортуванні (подряпини, прим`яті, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу і / або супровідних документів та ін.) – як товар, товарний вигляд якого не збережено Покупцем.

7.6. Повернення товару неналежної якості.

7.6.1. Повернення товару неналежної якості здійснюється протягом встановленого гарантійного строку для даного виду товару, в порядку і в терміни, встановлені законодавством, супровідними документами на товар та / або зазначені

Постачальником при наданні інформації про товар.

7.6.2. У разі виявлення протягом гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, та підтверджених за необхідності висновком експертизи, Продавець в порядку і в терміни, встановлені законодавством і на підставі обов`язкових для сторін правил і / або даної публічної оферти , повертає Покупцю сплачену за товар грошову суму.

7.6.3. Якщо разом з товаром Покупцю було надано технічний паспорт, гарантійний талон або інший документ, вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання зазначених документів.

7.6.4. Продавець має право відмовитися від приймання товару, відправленого Покупцем без надання вищевказаних документів, а також не розглядати заяву (претензію) Покупця до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не направить зазначені документи протягом 1 (одного) місяця, зобов`язання продавця щодо забезпечення збереження такого спрямованого товару припиняються, і він має право розпорядитися товаром на свій розсуд. Продавець не зобов`язаний здійснювати зворотний відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним

чином і не представлені належні документи.

7.6.6. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо продавець доведе, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил використання товару, умов його зберігання або умов його повернення.

7.6.7. Вимоги Покупця розглядаються протягом 14 робочих днів з моменту їх отримання.

8. Відповідальність Сторін

8.1. Покупець сайту погоджується і гарантує не робити будь-яких дій, які можуть розглядатися як порушують українське законодавство або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських і / або

суміжних прав, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Сайту і його сервісів.

8.2. Покупець не має права передавати право користування власним Обліковим записом третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних облікового запису третім особам або фактів колективного користування Обліковим записом, Продавець має право заблокувати цей Облікову запис, скасувати покупки, зроблені за допомогою такого Облікового запису.

8.3. Покупцеві заборонено пропонувати або використовувати інформацію, розміщену на Сайті в комерційних цілях без письмової згоди його авторів / правовласників і Продавця.

8.4. Приймаючи умови Договору, Покупець підтверджує, що ознайомлений і згоден з умовами цього Договору.

8.5. Коментарі та інші записи Покупця на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

8.6. Використання матеріалів сайту без письмової згоди Продавця не допускається. При узгодженому повному або матеріалів сайту, посилання на сайт є обов`язковим.

8.7. Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених в реєстраційній формі і формі Замовлення. У разі якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в заявці призвело до додаткових витрат Продавця, пов`язаних з доставкою товару по невірно вказаною адресою або видачу товару невірно вказаним Одержувачу, все пов`язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати товару.

8.8. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Покупець, повністю лежать на банківських установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Покупець. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії.

8.9. Продавець не несе відповідальності за роботу інтернет провайдерів, процесингових центрів, платіжних систем, операторів зв`язку, банківських установ, сервісів оплати Visa / MasterCard, в результаті яких необхідна

інформація, дані не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені. Будь-які претензії і суперечки по проведенню платежів і отримання грошових повернень, Покупець посилає такій самостійно обраній компанії, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони вирішуються відповідно до положень діючого законодавства України та розділу 8 цього Договору.

8.10. Єдиним засобом відшкодування, що надаються Покупцеві в разі невідповідності фактичних умов продажу цього Договору, є надання Покупцеві права відмовитися від отримання відповідного товару і вимагати повернення

сплаченої за нього вартості. Покупець має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару.

8.11. Продавець не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Покупцями доступу до Сайту.

8.12. Відповідальність Продавця не може перевищувати вартості придбаних товарів на Сайті і не включає будь-яку упущену вигоду, непрямі збитки, збиток, нанесений третім особам.

8.13. Продавець не несе відповідальність за дії компаній, що забезпечують доставку товару Покупцеві, в тому числі за терміни доставки, а також за збереження цілісності товару при перевезенні службами доставки.

8.14. Відповідальність Продавця при зміні умов пропозиції до продажу і продажу товару обмежується правом Покупця відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього коштів.

9. Вирішення спорів

9.1. Цей Договір складено у відповідності до законодавства України. Покупець, що знаходиться за межами цієї юрисдикції, повністю згоден підпорядкувати правовідносини, що виникають під час будь-якого користування Сайтом, законодавству України, а ці умови діють до нього в максимальному дозволеному її юрисдикцією обсязі без застосування будь-яких колізійних норм.

9.2. Сторони підтверджують, що в разі якщо будь-яка умова цього договору стане або буде визнано недійсним у зв`язку з невідповідністю закону, ця умова не буде прийматися до уваги або ж Сторонами будуть вживатися заходи щодо зміни договору в тій мірі, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.

9.3. Покупець визнає і погоджується, що рішення всіх можливих суперечок, які виникли з відносин між Сторонами і залагодити які Сторони не змогли шляхом переговорів протягом як мінімум 30 днів, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

10. Використання персональних даних Покупця

10.1. Інформація, зазначена Покупцем в реєстраційній формі (ПІБ, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т.п.), є його персональними даними. Персональні дані користувача є конфіденційною інформацією, збір і

подальша обробка персональних даних здійснюється Покупцем відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та іншими нормативно-правовими актами України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Покупцем.

10.2. Своєю згодою з цим Договором Покупець добровільно надає Продавцю зазначені в реєстраційній формі персональні дані для реєстрації в інформаційній системі в якості Покупця, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з Продавцем. Покупець також дає згоду на використання його

персональних даних для обробки Замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Продавця.

10.3. Покупець надає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: записувати персональні дані в бази даних Продавця (без додаткового повідомлення Покупця про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (в разі необхідності).

10.4. Продавець не приймає реєстраційні дані Покупця в разі їх некоректного заповнення.

10.5. Для цілей, передбачених п. 10.2. Договору, Покупець надає Продавцю право направляти йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру, а також інформацію про інших споживчих пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, viber-повідомлення, здійснювати дзвінки на

вказаний в реєстраційній формі облікового запису телефонний мобільний номер .

10.6. Дані користувача, зазначені в реєстраційних даних, є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Продавця і сам Покупець, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та / або інших органів відповідно до чинного законодавства.

10.7. Відповідальність за недостовірність даних у облікового запису несе Покупець.

11. Політика конфіденційності

11.1. Уважно прочитайте нашу Політику конфіденційності. Дана Політика конфіденційності роз`яснює наші правила збору, використання і поширення інформації, яку ви можете передати на наш сайт і діє для всього Сайту.

11.2. Користувач має всі права щодо захисту його персональних даних, які передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних». У деяких випадках ми можемо публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних розділів сайту. Якщо вам потрібна додаткова

інформація про способи обробки ваших особистих даних на Сайті, надішліть запит по електронній пошті на адресуinfo@swit.ua.

11.3. Збір і використання даних:

11.3.1.Сайт збирає и зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для виконання своїх зобов`язань перед Покупцем. Персональні дані Покупця можуть використовуватись у наступний цілях: надання йому послуг; его ідентифікація; взаємодія з Покупцем; направлення Покупцеві рекламних матеріалів, інформації та

запитів; проведення статистичних та других досліджень; обробка платежів Покупця; моніторинг операцій Покупця з метою запобігання шахрайству та протиправних дій з персональними даними.

11.3.2. Сайт може збирати особисту інформацію, яка добровільно надається вами при: замовленні товарів; участю в лотереї або конкурсі; заповненні наших анкет і опитувальників; реєстрації на нашому сайті; спілкуванні з нами за звичайною або електронною поштою або по телефону.

11.3.3. Сайт в тому числі збирає, обробляє і зберігає такі дані: ваше прізвище, ім`я, по батькові; поштову та електронну адресу; номер телефону; хронологію покупок; розмови в чаті, ваші скарги щодо наших товарів або обслуговування;

ваші звернення будь-яким іншим способом до нас; запис розмов; список товарів, запропонованих вам під час рекламних кампаній; товари, яким ви віддали перевагу. Подібна інформація збирається і використовується за вашою згодою, відповідно до чинного законодавства України, в рамках компанії Продавця.

11.4. Інформація не передається і не розголошується третім особам і її використання обмежується цілями, заради яких інформація була зібрана відповідно до положень цього договору. Не вважається порушенням зобов`язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосованими вимогами закону.

11.5. Покупець погоджується на передачу Сайту своїх даних з метою виконання укладених договорів та прийнятих Сайтом відповідно до них зобов`язань з продажу і доставки Покупцеві товару, а також в рекламних цілях. Згода покупця виражається в зазначенні ним інформації у відповідних графах при оформленні замовлення.

11.6. Сайт не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.

11.7. Положення договору про конфіденційність застосовні тільки до Сайту. Ми не контролюємо сайти, які використовують інформацію з нашого сайту або на які ведуть посилання з нашого сайту.

11.8. При реєстрації на Сайті ви даєте згоду на отримання від нас розсилок рекламно-інформаційного характеру. Зазначені розсилки містять інформацію про товари, майбутні акції, розіграші та інших заходах Сайту.

11.9. Ви можете відписатися від розсилки в будь-який момент, перейшовши за відповідним посиланням в листі або написавши в службу підтримки. Розсилки надходять у вигляді листа на електронну адресу та/або короткого повідомлення (sms) на номер телефону, зазначені вами при реєстрації.

11.10. Надання доступу до інформації:

11.10.1. Сайт не розкриває особисту інформацію Покупців компаніям, організаціям і приватним особам, не пов`язаним з сайтом, крім наступних випадків, коли Покупець дав на це свою згоду. Ми можемо надати відомості про вас компаніям, організаціям або приватним особам, не пов`язаним з Сайтом, якщо ви надали згоду

на це.

11.10.2. Для обробки третіми сторонами ми можемо надати персональні дані на обробку нашим дочірнім і афільованим компаніям, а також іншим довіреним організаціям та особам, відповідно до наших інструкцій, політики конфіденційності та інших вимог безпеки. На вимогу законодавства.

11.10.3. У нас є достатні підстави вважати, що доступ, використання, збереження або розкриття такої інформації розумним чином необхідно з метою: дотримання будь-яких чинних законів, постанов, вимог юридичного процесу або дійсного запиту з державних органів. Дотримання діючих умов продажу товарів, включаючи розслідування потенційних порушень. Виявлення і запобігання шахрайських дій, а також вирішення проблем безпеки та усунення технічних неполадок. Захисту від безпосередньої загрози заподіяння шкоди правам, власності або безпеки Сайту, її

Покупців або громадськості, як це вимагається або дозволяється законом. Якщо Сайт візьме участь у злитті, придбанні або будь-який інший формі продажу частини або всіх своїх активів, ми гарантуємо збереження конфіденційності будь-якої особистої інформації, залученої в цю угоду.

11.11.Захист інформації:

11.11.1. Сайт здійснює належний захист Персональних і інших даних відповідно до законодавства України та приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій з ними третіх осіб.

11.11.2. Покупець в будь-який момент має право видалити Персональні дані шляхом направлення письмової заяви на адресу ____________. Покупець гарантує, що всі Персональні дані є актуальними і не відносяться до третіх осіб.

11.12. Дана Політика конфіденційності висловлює основні принципи використання інформації Продавцем. Здійснюючи доступ на цей сайт, переглядаючи і використовуючи його, або надаючи Продавцю свою особисту інформацію, ви висловлюєте свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності.

11.13. Якщо ви не згодні з цими умовами просимо не надавати нам свою особисту інформацію. Ми регулярно перевіряємо дотримання даної Політики конфіденційності.

11.14. Сайт має право вносити зміни і доповнення до даної політику конфіденційності.

12. Інші умови

12.1. Всі правила і умови здійснення / виконання окремих дій / операцій, розміщені у відповідних розділах сайту, є невід`ємними частинами (як Додатки) цього Договору, що визначають зобов`язання для обох сторін. У разі якщо умови,

зафіксовані в тексті цього Договору, і умови, зазначені в його додатках (розділах сайту) відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в додатках. Продаж товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також Законом України «Про електронну комерцію»,Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.

12.2. Оформляючи замовлення, Покупець підтверджує, що:

– він ознайомлений і згоден з усіма умовами, викладеними в даній Публічної оферти, і беззастережно їх приймає;

– всі дії, які їм будуть здійснені, не суперечитимуть умовам цього Договору.

12.3. Продавець має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цього Договору і / або додатків. Зміни в Публічну оферту вступають в силу після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовленню, зробленому після їх публікації.

12.4. Покупець зобов`язується уважно ознайомитися з цим Договором. У разі незгоди з його умовами Покупець зобов`язується негайно припинити використання Сайту.

12.5. Продавець і Покупець підтримують зв`язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв`язку (SMS і т.д), додатків, оголошень і / або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

12.6. Зареєструвавшись на Сайті, Покупець надає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв`язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS-повідомлення та ін.

12.7. Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилки повідомлень, що стосуються цього Договору \ Сайту, він повинен звернутися в Службу підтримки, зателефонувавши або надіславши електронного листа по електронній пошті, зазначеної на Сайті, з проханням відписати його від розсилки. Запит буде виконаний протягом доби з моменту його надходження.

12.8. Продавець залишає за собою право блокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця на думку Продавця носять ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інших Покупців або третіх осіб.

12.9. Визнання судом будь-якого положення Договору недійсним, не тягне недійсності інших положень Договору.